Το πρόγραμμα αγώνων του 4ου ομίλου της Α' κατηγορίας ΕΠΣΜ

pkx-

pkx-
Μια πρεμιέρα φωτιά με δύο συγκλονιστικά τοπικά ντέρμπυ μεταξύ Άρη Ξηροποτάμου - ΠΑΟΚ Σταυρού και Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Αγίου Γεωργίου ανοίγει το φετινό πρωτάθλημα του 4ου ομίλου της Α΄ κατηγορίας.

 

Αν κρίνουμε από τις εξαιρετικές ομάδες που συμμετέχουν στον όμιλο αυτό όλη η εξέλιξη του πρωταθλήματος αναμένεται συγκλονιστική και πάμε ίσως για το καλύτερο πρωτάθλημα των τελευταίων ετών !

Καλή πρεμιέρα και καλό πρωτάθλημα σε όλους !!!!

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 
1η αγωνιστική
Αρης Ξηροποτάμου - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
Διγενής Μονολόφου - Αρης Καβαλαρίου:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Αγ.Γεωργίου:  -  
Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Λαγυνών:  -  
Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Δόξα Δρυμού:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής:  -  
 
2η αγωνιστική
Διγενής Μονολόφου - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Δόξα Ασσήρου:  -  
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Κεραυνός Κολχικού:  -  
Εθνικός Λαγυνών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Λητής:  -  
Δόξα Δρυμού - Μακεδονικός Ασκού:  -  
 
3η αγωνιστική
Αρης Ξηροποτάμου - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Δόξα Ασσήρου - Διγενής Μονολόφου:  -  
Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αρης Καβαλαρίου:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΑΕ Αγ.Γεωργίου:  -  
Μακεδονικός Λητής - Εθνικός Λαγυνών:  -  
Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δόξα Δρυμού:  -  
 
4η αγωνιστική
Δόξα Ασσήρου - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Κολχικού:  -  
Διγενής Μονολόφου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Μακεδονικός Λητής:  -  
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Δρυμού:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
 
5η αγωνιστική
Αρης Ξηροποτάμου - Κεραυνός Κολχικού:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Ασσήρου:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Μακεδονικός Λητής - Διγενής Μονολόφου:  -  
Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
Δόξα Δρυμού - Αρης Καβαλαρίου:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου:  -  
Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
 
6η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
Κεραυνός Κολχικού - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ:  -  
Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Λητής:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Διγενής Μονολόφου - Δόξα Δρυμού:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
Αρης Καβαλαρίου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Εθνικός Λαγυνών:  -  
 
7η αγωνιστική
Αρης Ξηροποτάμου - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ:  -  
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Κεραυνός Κολχικού:  -  
Δόξα Δρυμού - Δόξα Ασσήρου:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - Διγενής Μονολόφου:  -  
Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
Αρης Καβαλαρίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου:  -  
 
8η αγωνιστική
Μακεδονικός Λητής - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Δρυμού:  -  
Κεραυνός Κολχικού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
Δόξα Ασσήρου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Εθνικός Λαγυνών:  -  
Διγενής Μονολόφου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - Αρης Καβαλαρίου:  -  
 
9η αγωνιστική
Αρης Ξηροποτάμου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Δόξα Δρυμού - Μακεδονικός Λητής:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
Εθνικός Λαγυνών - Κεραυνός Κολχικού:  -  
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Δόξα Ασσήρου:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - Διγενής Μονολόφου:  -  
 
10η αγωνιστική
Δόξα Δρυμού - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Εθνικός Λαγυνών:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου:  -  
Κεραυνός Κολχικού - Αρης Καβαλαρίου:  -  
Δόξα Ασσήρου - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Διγενής Μονολόφου:  -  
 
11η αγωνιστική
Αρης Ξηροποτάμου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - Δόξα Δρυμού:  -  
Εθνικός Λαγυνών - Μακεδονικός Ασκού:  -  
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Μακεδονικός Λητής:  -  
Αρης Καβαλαρίου - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
Διγενής Μονολόφου - Κεραυνός Κολχικού:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Δόξα Ασσήρου:  -  
 
12η αγωνιστική
ΠΑΟ Δορκάδας - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Εθνικός Λαγυνών:  -  
Δόξα Δρυμού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Αρης Καβαλαρίου:  -  
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Διγενής Μονολόφου:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Κεραυνός Κολχικού - Δόξα Ασσήρου:  -  
 
13η αγωνιστική
Αρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Λαγυνών:  -  
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - Δόξα Δρυμού:  -  
Διγενής Μονολόφου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Λητής:  -  
Δόξα Ασσήρου - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ:  -  
Κεραυνός Κολχικού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
 
14η αγωνιστική
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
Εθνικός Λαγυνών - Αρης Καβαλαρίου:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - ΠΑΟΚ Σταυρού:  -  
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Διγενής Μονολόφου:  -  
Δόξα Δρυμού - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Δόξα Ασσήρου:  -  
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
 
15η αγωνιστική
Αρης Ξηροποτάμου - Αρης Καβαλαρίου:  -  
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου:  -  
Διγενής Μονολόφου - Εθνικός Λαγυνών:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Δόξα Ασσήρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου:  -  
Κεραυνός Κολχικού - Δόξα Δρυμού:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Μακεδονικός Λητής:  -

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΝΕΑ