Με Ηλία Κανέλλη στέρησε τη νίκη από την Θύελλα Περιστερώνα ο Εθνικός Σοχού στο 90+

krnr

krnr
Με μεγάλο πρωταγωνιστή και σκόρερ στο 90+ τον Ηλία Κανέλλη, στο Σοχό πραγματοποιήθηκε μια πολύ σπουδαία αναμέτρηση, όπου ο τοπικός Εθνικός ήρθε ισόπαλος κόντρα στην Θύελλα Περιστερώνα με τελικό αποτέλεσμα 2-2.

Η Θύελλα Περιστερώνα αν και ήταν μπροστά στο σκορ με 2-0, χάρις στα δύο τέρματα του Γκαμπέση, στο 44ο και στο 70ο λεπτό, δεν κατάφερε να φύγει με τη νίκη.

Ο Εθνικός έχοντας σε εξαιρετική ημέρα τον Ηλία Κανέλλη, ο οποίος πέτυχε και τα δύο γκολ, γλύτωσε από την ήττα.

Ο γνωστός «φορ» αρχικά μείωσε στο 65ο λεπτό και ισοφάρισε στις καθυστερήσεις του αγώνα.